prawnicy alkoholicy

prawnicy alkoholicy

Obiektywne spojrzenie na Co-Publishing porównaniu z samodzielnym Pubishing

Jeśli miały być oferowane kontrakt wydawniczy współpracy z jednym z większych wydawnictw miałoby to być realną opcją? Czy Self-publishing książka również opcję?

Wielu pisarzy trudno uzyskać stopę w drzwi któregoś z większych firm wydawniczych, jeśli w ogóle. Więc możliwość jednoczesnego publikowania lub nawet self-publishing książki czasami wydaje się być jedyną drogą dla ciebie otwarte.http://www.artmediastudio.pl

Jak zdecydujesz się na opublikowanie książka będzie decyzja trzeba decydować samemu; co trzeba mieć świadomość, porady można uzyskać z tych, co daje.

Znajdziesz self-wydawcy mają tendencję do wprowadzenia tradycyjnych wydawnictw dół dla dużej mierze zamknięciem drzwi do wielu autorów i wydawnictwa w zamian za samodzielnych wydawców brak wiarygodności. To zawsze będzie wieczne debaty.

Niezależnie od tego, którą opcję wybrać, trzeba ważyć każde z nich ostrożnie. CO-publishing trzeba spojrzeć, ile płacisz, a ty podpisania ciągu autorskich przez ograniczony czas, czy może podpisując je na stałe? Współpracownicy opublikowane książki wydają się być o charakterze akademickim, a może coś z poezji lub określonej dziedzinie wiedzy, która ma bardzo ograniczoną widownię. Głównym powodem współpracy wydawniczej istnieje jest zrekompensowanie kosztów książki, które inaczej byłyby uruchamiane na straty i nie inaczej byłyby rozpatrywane.

Chociaż self-publishing niesie sporo piętna od tradycyjnych wydawnictw istnieją pewne wyraźne zalety do niego. Z jednej strony, prawa autorskie do swojej książki są twoje i twego spokoju, czas potrzebny do ich publikacji jest znacznie mniejsza niż w przypadku gdyby został opublikowany tradycyjnie, a jak dobrze, masz pełną kontrolę nad całym procesem wydawniczym.

Ale są też pewne wady. Dla jednego może być handel off pewną ilość profesjonalizmu niż gdybyś zdecydował się opublikować go przez wydawnictwa; potem znowu może nie, ale to jest coś, co trzeba by spojrzeć, i może się różnić w zależności od tego, kogo wybrał własny publikuje się. To może wyglądać bardziej wiarygodna, jeśli miał szanowanym wydawnictwa poświadczenia wewnątrz książki, ale może nie ma znaczenia albo. Koszty mogą być mniej lub może więcej.

Istnieje wiele, które należy uwzględnić, i spojrzał, więc trzeba ważyć swoje możliwości dokładnie, co może lub nie może być przechodzącej się przed wyborem albo trasą. Wystarczy skorzystać ze swoich podstępów przed decydując się na niczym.

Cyber ??Junction Cafe stoi na rozdrożu całą drogę w wirtualnej przestrzeni, gdzie wszystkie ścieżki zbiegają się w miejscu, gdzie pisarze i rzemieślnicy alike może przyjść i wymianę poglądów, pomysłów i opinii na ich rzemiosła, publikowania i czegokolwiek innego, aby oświecić skądinąd zaciemnione świecie, dzięki czemu można żyć jako własne.

http://www.dobraciaza.pl - autor artykułu

the owner of the site © http://kancelarieknuter.pl