prawo administracyjne

prawo administracyjne

Niskokaloryczne Tuna Melt - Nie Mayo!

Klasyczny stopu tuńczyka - pyszne!http://161gtw.pl Ale nie tak dobre dla talii. W moim dążeniu do stałego małej talii, a nie ciągle zmiennym jednego, nauczyłem się, że trzeba dokonać diety styl życia. Jak ty to robisz? Zmieniając smaczne posiłki kochasz, aby im niskokaloryczne bez utraty smaku. Mam regulować tradycyjnego stopu tuńczyka i stworzyli zaskakująco pyszne alternatywę, które uczynią Twoje usta wodą.http://www.e-fast.pl Obiecuję, że nie zabraknie majonez. A najlepsze? Potrzeba czasu, aby go!

Składniki

Jedno opakowanie lub puszka tuńczyka

Jedna łyżka kwaśnej śmietany

Jedna łyżka Musztarda Dijon

Suszony koper

Ostry sos

Jeden plasterek zredukowane kalorie ostry ser cheddar

Dwie kromki chleba, najlepiej pełnoziarniste lub pumpernickle

1. Rozgrzej brojlerów.

2. W małej misce wymieszać tuńczyka, śmietanę, musztardę Dijon, kilka trzęsie suszonego kopru i gorący sos do smaku.

3. Mieszanina Rozprzestrzenianie się na chleb.

4. Top z serem.

5. Umieść kanapkę pod brojlerów, aż ser się rozpuści i chleb tostowy.

6. Enjoy!

Jest to tylko jeden z moich iść do lunchu posiłki w ciągu tygodnia pracy. Ze względu na wysoką zawartość białka i włókna, ja pełny godzin. Nigdy nie czuję pozbawiony, a jednak moja talia pozostaje niewielka.

Utrzymanie po diecie jest najtrudniejsza część. Znajdź posiłków lubisz, ale współpracują z diety i trzymać się ich. Zanim się zorientujesz, będzie faktycznie czekamy na niskokaloryczne dania i posiłki tłuszczowe kiedyś pożerały uczyni twój żołądek włączyć!

Straciłem 13 funtów w 10 miesięcy. Pierwsze 10 funtów zniknęły w ciągu 4 miesięcy, ale ponieważ zrobiłem diety styl życia, ja trzymałem mały talii i faktycznie nadal tracą na wadze. Można też!

- autor artykułu

the owner of the site © http://kancelarieknuter.pl