prawnicy szczecin

prawnicy szczecin

Teraz jestem gotowy, aby wybrać wydawcy. Dowiedziałem się, że w celu złożenia mój rękopis do tradycyjnych wydawców, musiałem skonsultować publikację Market pisarza. Jest to źródło, gdzie, kiedy, jak i komu sprzedać, co się pisze. Po kilku badań, postanowiłem nie iść z tradycyjnego wydawcy z kilku powodów: (1) pewnie bym musiał zatrudnić agenta literackiego, jak większość wydawców nie chciał nawet spojrzeć na moją pracę bez niego. (2) Większość tradycyjnych wydawców pracować w cyklu produkcyjnym 18 miesięcy, co oznacza, że ??nie można zobaczyć moje prace w formie książkowej przez co najmniej rok lub więcej. (3) Litery odrzucenia, która przychodzi przed ktoś redaktor decyduje moja praca jest warta publikacji - co więcej powiedzieć? Oraz (4) honoraria wydawców kursują pomiędzy 5-15% po sprzedaży, kosztów produkcji, itp Teraz, oczywiście, jeśli moja książka staje się bestsellerem, że 15% będzie wyglądać całkiem nieźle. Jednak chciałem zachować więcej niż 5 do 15% zysku ze sprzedaży mojej książki.

To doprowadziło mnie do badań opcji Self publishing. Co znalazłem:

prawnicy szczecin

(1) Drukarka lokalna - Przesunięcie procesu byłoby zbyt kosztowne. Mam znajomego, który próbował opublikować książkę dla dzieci w ten sposób. Odkryła, że ??musiałaby wycenić każdą książkę ponad 100 $ po prostu złamać nawet!

(2) Print on Demand (POD) - Pays honorarium dla pisarza 1-1,5%

prawnicy szczecin

- Chciałbym zwrócić ($$$) góry i ponownie, gdy każda książka sprzedała - Chciałbym otrzymywać jedną lub dwie kopie mojej książki dla ($$$) - Prawa własności są w posiadaniu POD na czas określony - przykłady: Lulu , Xlibris, Firma iUniverse

To jest do zrobienia, jeśli tylko chciał zobaczyć moją pracę w druku lub chciał zostawić spuściznę dla mojej rodziny. Dodatkowo dowiedziałem się, że byłoby błędem pominąć obsługę redakcyjną przed użyciem POD - rękopis zgłoszone nie jest edytowany, pisze sprawdzone lub sprawdzane pod kątem literówek.

- autor artykułu

the owner of the site © http://kancelarieknuter.pl