kancelarie notarialne

kancelarie notarialne

1 średniej wielkości rzepa, pokrojone w kostkę

1 każda zielona i czerwona papryka, posiekana

http://www.dj-live.pl

1 duża cebula, posiekana

4 ząbki czosnku, zgniecione

Aa ... Â> pasta pomidorowa cup

1 łyżka natki pietruszki, posiekane

1 łyżka papryki

1 liść laurowy

1 litr bulionu z kurczaka

kancelarie notarialne

4 łyżki oliwy z oliwek

sól i pieprz do smaku

Procedura:

W misce lub naczyniu, wymieszać wszystko razem z kurczaka, papryka, sól i pieprz. Ciepła oliwy z oliwek w naczyniu żaroodpornym lub dużej patelni sos i umieścić przyprawionego kurczaka. Gotować przez 5-10 minut, aż kurczak zwrócił brązowe. Wyjąć kurczaka i odstawić. Podsmażyć cebulę i czosnek na tym samym naczyniu żaroodpornym, aż cebula jest przezroczyste. Dodać posiekaną zieloną paprykę i pietruszkę następnie koncentrat pomidorowy. Dobrze wymieszać i gotować przez 3 do 4 minut dłużej.

Powrót kurczaka garnek. Stopniowo dodawać kurczaka akcji. Dodaj wszystkie warzywa i mieszać je wszystkie razem i gotować na małym ogniu przez około 20 minut, aż kurczak i warzywa gotowe. Udekorować natką pietruszki i podawać natychmiast zwykłego ryżu.

Sprawia, 5 - 6 porcji

Co 100 g piersi z kurczaka jest równoważne 116 kcal. Ten przepis zapiekanka mają 700 gram piersi z kurczaka i dlatego ma 812 kcal. Uwzględniając dodanych warzyw, wciąż jest zgodny z niskokalorycznej diety, która ma być 1500 -1800 kalorii dziennie w zależności od potrzeb i porady lekarza danej osoby.

Marichu Coning

Przejrzyj szeroki wybór zapiekanek odlewów żeliwnych i innych wysokiej jakości naczyń, sztućców i naczyń kuchennych w naszym miejscu na linii Smart Kitchen, w rozsądnych cenach z gwarantowanej satysfakcji klienta. Smart Kuchnia specjalizuje się w Fissler, Woll, Paderno, Chasseur, Bosch i więcej marek jakości.

a7z.pl - autor artykułu

the owner of the site © http://kancelarieknuter.pl