prawo bernoulliego

prawo bernoulliego
Niektórzy mogliby oddać swój głos na 100% octu, inni zalecają stosunek nawet 1: 8. Można naprawdę nigdzie w przedziale, a właściwa proporcja będzie zależeć w dużej mierze na gromadzeniu w swojej ekspres do kawy, to znaczy: jeśli już regularne czyszczenie ekspresu raz w miesiącu, ponieważ masz go kontra Twój ekspres do kawy nie robi ' t zna znaczenia czyszczenia.http://bialystokstrefa.pl Chcielibyśmy polecić jedną część octu (ocet jest naszym ulubionym) do roztworu wodnego dwuczęściowej.

Stosunek:

1 część octu

2 części wody

prawo bernoulliego

(Mieszać)

Kroki

Wlać ocet swoje rozwiązanie wody (niezależnie od ilości nagrodę posiada) do swojej ekspres do kawy, z filtrem w miejscu. Włącz się do wywaru i pozwolić całe rozwiązanie do warzenia wskroś. Toss rozwiązanie i niech cool maszyna do 15-20 minut. Jeśli czujesz się jak jest jeszcze olej przebywania i budowania, należy iść dalej i uruchomić kolejną porcję wody przez octu. Zaleca się proces trzech cykli, aby naprawdę zapewnić czystą ekspres do kawy. Po ukończeniu czyszczenia ocet, należy uruchomić co najmniej 2 cykle z czystym, czystą wodą, aby usunąć wszelkie utrzymujące ocet. Francuski ocet wanilii jest bardzo złe. Zaufaj nam.

Oczyścić Coffee Pot

prawo bernoulliego

Jeśli dzbanek do kawy nie patrzy zupełnie nowe po swoich cykli parzenia, iść do przodu i wypełnić całą pulę z octem i pozwolić mu usiąść na około 3-4 godzin. Następnie upewnij się, aby umyć ciepłą wodą z mydłem i dobrze spłukać. Za dodatkową uporczywych pozostałości można szorować gąbką lub wełny stalowej. Innym dobrym sposobem na usunięcie narastaniu jest dodanie soli kamiennej i wirować wokół. Ostre krawędzie cząstek soli będzie skrobania pozostałości.

Czyszczenie na zewnątrz

Na zewnątrz, można użyć 100% octu. Napełnij butelkę w sprayu, spray na miękką bawełnianą szmatką i wytrzeć wszystkie obszary ekspresem do kawy.Dla dodatkowych ciasnych miejscach, można użyć wacika zanurzonego w occie.

Dla bardziej doskonała kawa How-To artykułów, patrz: Kawa prowadnice i artykułów.

- autor artykułu

the owner of the site © http://kancelarieknuter.pl