prawnicy warszawa

Od rękopis wydania - Jak wydałem My Book

"Nienawidzę pisania. Uwielbiam po napisaniu".auto6.pl To cytat z Dorothy Parker upewnić podsumować tę pracę z miłości do mnie. Jedno jest pewne, pisząc swoją książkę, nie było łatwym przedsięwzięciem. Blok pisarza; Dyscyplina piśmie dedykowanych razy; pisanie w ciemności, ponieważ moje najlepsze pomysły zawsze wydawało się tuż przed zaśnięciem lub we wczesnych godzinach porannych są, na szczęście, za mną teraz.dobrygrafik.com.pl

Wreszcie mój rękopis został ukończony. Wiedziałem, bo nawet nie rozważyć przepisanie lub edycji - nie jeden rozdział, werset lub dialogu. Skończyłam! Trudno to wyjaśnić poczucie dumy popełnienia własnej wizji na papier i oglądanie go rozwijać do gotowej książki. Jednak nie było czasu, aby stanąć na laurach. Co miałem zrobić? Jak mogę dostać moje pisanie od rękopisu do wydanej książki?

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było autorskich moja praca. Mogę umieścić symbol praw autorskich na mój rękopis i prawo automatycznie chroni tę twórczą pracę. Jednak rejestracji oficjalnie z US Copyright Office w Waszyngtonie daje mi tę zaletę, że rejestr publiczny zastrzeżeniu praw autorskich w przypadku garnitur naruszenia. Chroni również moją pracę dla moich spadkobierców jakieś siedemdziesiąt lat po śmierci. Opłata jak to pisze to 45 $ - pieniądze Uważałem dobrze wydane.

Następnie wynająłem profesjonalny edytor. Nawet gdybym angielski głównym albo mój najlepszy przyjaciel nauczył go, istnieją style pisania, które wykraczają poza to, literówki, błędy gramatyczne lub w redundancji. Profesjonalnie opublikowanych książek mają ustalony styl kontekstowej dla formatu, interpunkcji, cytatów, cytaty itp i tylko profesjonalnego edytora mógłby mi w tym pomóc. Aby mieć oko na kosztach Wynająłem usługi redakcyjne, że naładowany przez słowo. To było o wiele łatwiejsze do udowodnienia kosztów za słowo kontra usługi redakcji, że pobierane przez godzinę.

http://alterconcept.pl - autor artykułu

the owner of the site © http://kancelarieknuter.pl